7 Απριλίου 2019

ΠΑΟΚ – Λαμία 1-0 - Γκολ ο Ενρίκε μέσα σε διαμαρτυρίες!

ΠΑΟΚ – Λαμία 1-0 LIVE: Γκολ ο Ενρίκε μέσα σε διαμαρτυρίες!
Ο ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει τη Λαμία στην Τούμπα και έχει τη δυνατότητα ακόμη και να εξασφαλίσει και μαθηματικά το πρωτάθλημα, με δική του νίκη και απώλεια βαθμών του Ολυμπιακού στην έδρα του Παναιτωλικού.

Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ!
40' Ο Ενρίκε έκανε τρομερό σουτ από μακριά, αλλά ο Σαράνοφ κατάφερε να αποκρούσει

•
    0
  • Share
7 minutes ago
Υπήρχε παίκτης της Λαμίας στο χορτάρι την ώρα που ο Ενρίκε με ωραίο σουτ μέσα από την περιοχή, έκανε το 1-0 και οι φιλοξενούμενοι φωνάζουν για τη μη διακοπή του αγώνα.
  • Share
8 minutes ago
34' Ο Πέδρο Ενρίκε σκοράρει για δεύτερο συνεχόμενο ματς και βάζει "φωτιά" στην Τούμπα!
  •
    0
  • Share
9 minutes ago
Γκολ ο ΠΑΟΚ!
  •
    0
  • Share
30' Έχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά, με τον ΠΑΟΚ να έχει τον έλεγχο αλλά να μην μπορεί να απειλήσει τον Σαράνοφ.